KTV
RADYO

Tabirler Odası’nda görev dağılımı yapıldı

Kıbrıs Türk Tabipleri Odası’nın 29 Eylül’de yapılan genel kurulunda seçilenler görev dağılımını yaptı ve 2018-2020, 8. Dönem çalışma programı ve ilkelerini belirledi. 

Tabirler Odası’nda görev dağılımı yapıldı
  • 26 Ekim 2018, Cuma 14:12

Odadan yapılan açıklamaya göre, Dr. Mustafa Taşçıoğlu’nun yeniden başkanlığa getirildiği genel kurulda seçilen yönetim kurulunda asbaşkan Dr. Dilek Yazman, genel sekreter Dr. Yonca Morris, mali sekreter Dr. İdris Deniz, eğitim sorumlusu Dr. Ömer Diker, dış ilişkiler ve basın sorumlusu Dr. Ayşe Zeki, eğitim ve bilgi işlem sorumlusu Dr. Ömer Taşargöl oldu.
Kıbrıs Türk Tabipleri Odası 2018-2020, 8. Dönem çalışma ilkeleri ve programında “hekim saygınlığının sağlanması için mücadele edilmesi, iletişim becerileri konusunda eğitimler düzenlemek, toplumu ilgilendiren konularda sivil toplum örgütleri ve paydaşlarla iş birliği yapmak, sürekli tıp eğitimi programını hayata geçirmek, çocuk istismarı ve ihmalini önleme yasasının ve çocuk izlem merkezinin yasalaşarak hayata geçirilmesi için girişimlerde bulunmak” gibi hedefler yer alıyor.
Oda ayrıca okul kantinlerinde sağlıklı yiyeceklerin satılmasını sağlamak için Kıbrıs Türk Pediatri Kurumu ve Diyetisyenler Birliği ile birlikte Eğitim Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunmayı da çalışma programına koydu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 27 21 4 2 53 67
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 27 21 3 3 50 65
3 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 27 16 4 7 17 52
4 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 27 17 1 9 16 52
5 ÇETİNKAYA TSK 27 14 6 7 13 48
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 27 12 5 10 9 41
7 LEFKE TSK 27 12 4 11 6 40
8 GÖNYELİ SK 27 12 3 12 4 39
9 CİHANGİR GSK 27 11 6 10 -3 39
10 GENÇLİK GÜCÜ TSK 27 9 5 13 -10 32
11 BAF ÜLKÜ YURDU 27 8 6 13 -8 30
12 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 27 6 9 12 -25 27
13 BİNATLI YSK 27 7 4 16 -27 25
14 ESENTEPE KKSK 27 7 2 18 -28 23
15 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 27 3 9 15 -35 18
16 GİRNE HALK EVİ 27 3 3 21 -32 12
yukarı çık