banner6

Taçoy, Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasında incelemelerde bulundu

banner37

Taçoy, Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasında incelemelerde bulundu
banner150 banner151 banner143

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın kullanımına tahsis edilen Yeniceköy’de bulunan eski polis okulu binasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Başkanı Tunç Adanır ile birlikte binayı ziyaret eden Taçoy’a Bakanlık Müdürü Meray Dürüst ile Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Hüseyin Akcan da eşlik etti.

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na tahsis edilen binanın toplumun dezavantajlı kesimlerine nasıl katkı sağlayabileceği konusunda Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Başkanı Tunç Adanır ile istişarelerde bulunan Taçoy, binanın durumu hakkında bilgi alarak;  binanın Sosyal Hizmetler Dairesi’nin ihtiyaç duyduğu alanlarda kullanılmasına dönük plan ve projeleri için Adanır ile görüş alışverişinde bulundu.

Taçoy, Kıbrıs Türk Mimar Mühendisler Odası ile işbirliği içinde çalışarak binanın atıl durumdan kurtulup sosyal devlet anlayışıyla farklı projelerle topluma yeniden kazandırılmasını amaçladıklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2022, 18:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110