Takla atıp yan durdu

banner37

Takla atıp yan durdu

Erol KANLIADA

   Lefkoşa- Güzelyurt anayolunda, gece kulüpleri bölgesinde 2 aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

   Kazada bir araç, başka bir araca arkadan çarptı. Arkadan çarpma nedeniyle ZND 974 plakalı otomobil, takla atarak yan durdu.

Dün gece saat 22:00 sıralarında Alayköy- Güzelyurt anayolu’nun 7-8’ci km’leri arasında Mustafa Hacı Ali Civciv üretim tesisi önünde 400 promil alkol tesiri altında Bostancı’da sakin Halil ÇAMAY (E-27) yönetiminde bulunan KY 589 plakalı salon aracı ile aşırı süratli ve dikkatsiz bir şekilde sağ şeritte seyrettiği sırada yine ayni yöne doğru Gönyeli’de sakin Tolgahan AKBULUT (E-21) yönetiminde bulunan ZND 974 plakalı salon aracı ile sol şeritten sağ şeride geçtikten sonra KY 589 plakalı salon aracın ön kısmı , ZND 974 plakalı salon aracın arka kısmına çarpması sonucunda ZND 974 plakalı salona araç çarpmanın etkisiyle yolun solunda bulunan Mustafa Hacı Ali Civciv Üretim tesisini çevreleyen tellerin önünde toprak arazi içerisinde birkaç takla attıktan sonra yönü doğuya bakar şekilde sağ yan tarafa yatmış vaziyette sol tekerlekleri havada durdu.

Kaza sonucunda KY 589 plakalı salon aracın sürücüsü olan Halil ÇAMAY ve konu araçta yolcu olarak bulunan Bostancı’da sakin İlayda GÜLKAN (K-24) , ZND 974 plakalı salona aracın sürücüsü Tolgahan AKBULUT ve konu araçta yolcu olarak bulunan Gönyeli’ de sakin Furkan KIZILKAN (E-20) yaralanmaları sonucunda tedavi maksatları için LDH- Acil Servisinde müşahede altına alındılar.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER