Talat, kız torun sevinci yaşadı

banner37

2. Cumhurbaşkanı Talat, üçüncü torununun doğum müjdesini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla verdi

Talat, kız torun sevinci yaşadı
banner87

2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, üçüncü kez torun sahibi olmanın sevincini yaşadı. Kızı Ayşenur Talat ve damadı Raouf Zrilli’nin geçtiğimiz cuma akşamı Elmas Kenza ismini verdikleri kızları dünyaya geldi.

İlk çocukları erkek olan çiftin ikinci çocuklarının kız olması nedeniyle büyük sevinç yaşayan 2. Cumhurbaşkanı Talat, “Ayşenur’la Rauf’un ikinci çocukları, benim üçüncü torunum Elmas Kenza doğdu. İki oğlandan sonra bu kız...” diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla mutluluğunu dile getirdi.

Jin. Opr. Dr. Meryem Ustaoğlu Allison ve ekibinin Girne Medical Port Hastanesi’nde gerçekleştirdiği operasyon sonrası dünyaya merhaba diyen bebeğin ilk kontrollerini Dr. Dervişe Tunççevik yaptı.

Bebekle birlikte ilk fotoğrafını sosyal medyada paylaşan 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Caner isimli erkek torunundan sonra kız torun sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı. Talat, doğumda emeği geçen doktor ve hemşirelere teşekkür etti.

Medical Port Tunççevik Hastanesi sahibi Dr. Ramadan Tunççevik ve tüm hastane personeline emek ve hizmetlerinden dolayı da teşekkürlerini ileten Talat, adamızın tüm bebeklerinin adil ve kalıcı bir barış ortamında büyüyüp huzur ve sağlıkla yaşayabilmeleri için gereken uğraşların sürdürülmesine katkı yapmaya devam edeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER