banner6

Taşeronlar Birliği Yasa Tasarısı oybirliğiyle

banner37

Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi bugünkü toplantısında “Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği Yasa Tasarısı”nı oy birliğiyle onayladı.

Taşeronlar Birliği Yasa Tasarısı oybirliğiyle
banner151

Komite saat 10.00’da UBP Milletvekili Komite Başkanı Ahmet Kaşif başkanlığında toplandı. 

Meclis’ten yapılan açıklamaya göre toplantıda “Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği Yasa Tasarısı” ve “Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Yönetim Kurumu ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Kuruluş Yasa Tasarısı” görüşüldü.

“Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği Yasa Tasarısı”nı oy birliği ile onaylayan komite, “Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Yönetim Kurumu ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Kuruluş Yasa Tasarısı” ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantıda devam edecek.

Komite toplantısına, UBP Milletvekili Komite Başkanı Ahmet Kaşif, DP Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu, UBP Milletvekili Esat Ergün Serdaroğlu ve CTP Milletvekili Erkut Şahali  yanında davetli olarak, Başbakan Yardımcılığı ve Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı, Personel Dairesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü, Doğu Akdeniz Üniversitesi Vakıf Yöneticiler Kurulu ve  Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’nden yetkililer katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 15:07
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110