Tatar,: Gençlerimiz Kıbrıs davasına sahip çıkıyor

banner37

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar dün gece, UBP Gençlik Kolları yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıya UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy da katıldı.

Tatar,: Gençlerimiz Kıbrıs davasına sahip çıkıyor
banner90

UBP Genel Başkanı Tatar, yaptığı konuşmada her geçen gün daha da çoğalan UBP Gençlik Kolları’nın KKTC’ye, milli Kıbrıs davasına, vatana ve Türkiye’ye bilinçli bir şekilde sahip çıkışını gördükçe mutlu olduğunu” belirtti.

banner9
Tatar özetle şöyle konuştu:

“ UBP gençliği geleceğimizdir, umudumuzdur. Yeni yönetim olarak gençliğimize büyük önem veriyoruz. İlçelerdeki gençlik yapılanmamızı daha da güçlendirmek kararındayız. Halkla bütünleşen, sosyal yönü güçlü, milli ve manevi şuuru yüksek, bilgili, proje üreten, kararlı, saygılı bir gençlik yetiştirmek gayesindeyiz. KKTC’yi yaşatıp yüceltmenin, Anavatan Türkiye ile kardeşçe ilişkileri geliştirmenin öneminin farkında olan bir yeni nesile sahip olmalıyız. Ancak bu şekilde geleceğe emin adımlarla yürüyebileceğimizin bilincindeyiz.”

UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy da konuşmasında, “ yakında başlayacak komite çalışmalarının ardından UBP Siyaset Okulu’nun devreye gireceğini ve gençlerin kendilerini daha da geliştirmelerine yeni olanaklar yaratacaklarını “ söyledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108