Tatar'ın açıklamaları Azerbaycan Devlet Diaspora Bakanlığı sayfasında yer aldı

banner37

Tatar'ın açıklamaları Azerbaycan Devlet Diaspora Bakanlığı sayfasında yer aldı
banner90
banner99

Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Diaspora Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın Azerbaycan için ifade ettiği açıklamaları resmi internet sayfasından paylaştı.

Azerbaycan Cumhuriyeti Devlet Diaspora Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın Azerbaycan için ifade ettiği açıklamaları resmi internet sayfasından duyurdu.

banner134
Geçtiğimiz hafta Azerbaycan-Kıbrıs Dostluk Cemiyeti Orhan Hasanoğlu Başkanlığındaki bir heyet Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı makamında ziyaret etti.

Azerbaycan Devlet Diaspora Başkanlığına bağlı cemiyyeti yönetim kurulu üyelerinin ziyareti sırasında Ersin Tatar Azerbaycan halkının Dağlık Karabağ’da elde ettiği zaferi kutladı. İki kardeş ülke arasında kültürel ve ekonomik ilişkilerin daha da geliştirilmesinin önemine vurgu yaptı. Bundan sonraki çalışmalarda daha iyi karşılıklı ilişkilerin kurulması adına çalışmalar gerçekleştirmek arzusunda olduklarını ifade etti.

Azerbaycan-Kıbrıs Dostluk Cemiyeti ziyareti Azerbaycan basınında manşet haberi olurken, Azerbaycan Devlet Diaspora Bakanlığı da haberi resmi sayfasında yayınlayarak Ersin Tatar ile iş birliğine hazır olduklarının mesajını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75