banner6

Tatar: KKTC'nin gelişmesine olumlu olarak bakar, bundan mutluluk duyarız

banner37

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, firmaya olan desteklerini ‘KKTCnin her türlü gelişmesine olumlu olarak bakar, bundan mutluluk duyarız. Kuzey Kıbrısın en güzel bölgelerinden birisinde hayat bulacak olan bu projeyi yakından takip ediyorum

Tatar: KKTC'nin gelişmesine olumlu olarak bakar, bundan mutluluk duyarız
banner99

Nural Construction yeni projesi olan LARMES VİLLAS’ın basın lansmanını Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın katılımı ile tanıttı. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, firmaya olan desteklerini ‘KKTCnin her türlü gelişmesine olumlu olarak bakar, bundan mutluluk duyarız. Kuzey Kıbrısın en güzel bölgelerinden birisinde hayat bulacak olan bu projeyi yakından takip ediyorum. Bir yatırımcının başarılı olabilmesi için her türlü destek çok önemlidir. Yıllar itibari ile bakıldığında buraya yatırım yapan herkes kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine yatırım yapıp dünyanın her yerinden KKTCnin gelişmesine destek olan herkese de buradan teşekkürlerimi iletirken, Nural İnşaat grubu Yunus Nural’a da davetinden ve desteğinden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.’ dedi

OTEL KONFORUNDA YAŞAM ALANI İNŞA EDİYOR

Bugüne kadar Kıbrıs’ta 22 bin metreakrelik projenin inşasında rol alan Nural Construction ve Vitriol Investment, edindiği tecrübeyi “Larmes Villas” projesine aktarıyor. Gazimağusa Liman Bölgesi’nde 36 villalık projenin temelini atacak olan NURAL Construction, 10.000.000 sterlinlik yatırım bedeline sahip Larmes Villas’ı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın katılımıyla tanıttı.
‘Larmes Villas sadece konut değil, 5 yıldızlı otel konforunda yaşam alanı’
2014 yılında inşaat sektörüne girdiğini belirten Nural Construction, Vitriol Investment Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Nural “36 villa ve 3 farklı daire tipinden oluşan Larmes Villas projemizde her bütçeye ve tercihe uygun villa seçenekleri mevcut. 350.000 sterlinden başlayan villa seçeneklerimiz 3+1 , 6+2 , 7+2 villa tiplerimizle beraber her bağımsız bölümün kendine özel müstakil havuzları mevcut. Deniz, kum, güneş eşliğinde, 7/24 güvenlik sistemi spor salonu, Türk hamamı, açık havuz, açık ve kapalı otoparkın yer aldığı Larmes Villas, konut sahiplerine dışarı çıkmayı gerektirmeyecek bir yaşam alanı olarak düşünüldü. Yatay mimariye sahip, lüks otel konforunda bir hayat düşüncesi ile başlatılan proje aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlarken, istihdamı da beraberinde getirecek.”
“Gazimağusa Konut Sahibi Olmak İsteyenler İçin İdeal Konumda”

NURAL CONSTRUCTİON & VITRIOL INVESTMENT

Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Nural, “Projelerimizde lokasyonlara dikkat ediyoruz. Bu projemiz deniz, kum ve güneş manzaralı. Markamızın kalitesi, standartları ve farklılığını bu projeyle ortaya koyuyoruz. Projemiz; doğa ve huzurun; güneş, kum ve denizin buluştuğu, eşsiz yerlerden biri olan Gazimağusa Liman Bölgesi’nde konut sahibi olmak isteyenlerin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandı.” açıklamasını yaptı.
‘Larmes Villas müstakil bir yaşamda huzur bulanlar için tasarlandı’
“Biliyorsunuz ki tüm dünyayı saran Covid-19 pandemisi hayatımızın her alanında birçok değişikliğe neden olurken, bu alışkanlıklarımıza da yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104