Tatar, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin galasına katıldı

banner37

banner87
Tatar, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin galasına katıldı
banner99

17 Ocak’ta vizyona giren, yapımcılığını Diriliş Ertuğrul ve Kurtuluş Osman’a da imza atan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ adlı film Gazimağusa City Mall Cinemol Cinema’da gösterime sunuldu.

UBP Gazimağusa Gençlik Kolları’nın düzenlediği organizasyon sayesinde muhteşem film Başbakan Ersin Tatar, Parti Genel Sekreteri Hamza Ersan Saner, İlçe Başkanı Olsan Oran ve partili gençler tarafından izlendi.

Film öncesi basına kısa bir açıklamada bulunan Başbakan Ersin Tatar, ilçenin organize etkinlik sayesinde filmi merakla izleyeceğini belirterek, organizasyonun birlik ve bütünlüğü ayrıca gençlere verilen önemi ortaya koyduğunu söyledi.

Başbakan Tatar ve beraberindekiler daha sonra 125 dakikalık filmi izlemeye geçti.

Film gösterime başlamadan önce kısa konuşmalara yer verildi.

UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran filmin birlik ve bütünlüğü simgelediğini belirterek, ilçe gençlik kollarının da bu düşünceyle hareket ederek böylesi bir organisayona ev sahipliği yaptığını kaydetti ve gençlerin esas amacının; Başbakan Tatar’a çıktığı yolda sonuna kadar destek vermek olduğunu söyledi.

UBP Genel Sekreteri Hamza Ersan Saner de, gençlerin sergilediği birlik ve beraberliğin, siyasi yelpazeye korku vermekte olduğunu ifade ederek, gençlerin verdiği enerjiyle Başbakan Tatar’ın çıktığı yolun aydınlık ve başarı dolu olduğunu kaydetti.

Başbakan Ersin Tatar da konuşmasında, gençlerle birlikte hareket etmenin önemine değinerek, gördüğü birlik ve beraberlikten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi ve ” gençlerin ülkedeki önemi çok büyük” dedi.

Tatar gençlere yürekten teşekkür ettiği konuşmasında ‘Sizlere layık olmak için daha fazla çalışacağım’ sözlerine yer verdi.

Başbakan Tatar ve beraberindekiler daha sonra 125 dakikalık ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ adlı filmi baştan sona izledi.

Çıkışta BRT’ye kısa bir değerlendirmede bulunan Başbakan Tatar,filmi çok beğendiğini, Türkler’in tarihinin ne kadar kahramanlıklarla dolu olduğunu görüp gururlandıklarını belirterek ‘şimdi bizde gerçek hayatta üzerimize düşeni yapmak üzere gençlerle birlikte buradan ayrılıyoruz’ dedi.

BRT MAĞUSA/EMT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108