Tatar’dan Arıklı , Zaroğlu ve herkese “Geçmiş olsun” mesajı

banner37

Tatar’dan Arıklı , Zaroğlu ve herkese “Geçmiş olsun” mesajı
banner90
banner8

UBP Genel Başkanı, Başbakan Ersin Tatar, tüm pozitif hastalarına geçmiş olsun dileklerini bildirdi.

banner134
Tatar sosyal paylaşımında şunları kaydetti; ‘Salgın ve açılma süreci ile birlikte yaşananlar dolayısı ile son hafta içerisinde pozitif vakalarımızda önemli artış olmuştur.

Devlet olarak yaşanan sıkıntıların aşılması için gece- gündüz yoğun bir çaba içerisindeyiz. Tüm vakalar bizim için eşittir. Tümünün iyileşmesini yakından takip ediyoruz. Bu arada tabii ki Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Sayın Erhan Arıklı ile parti Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu’nun durumlarını da yakından takip ediyoruz. İki değerli milletvekilimiz ile tüm pozitif vakaların en yakın zamanda sağlıklarına kavuşmaları en halisane dileğimizdir.

Tümüne geçmiş olsun diyorum. Unutmayalım ki tüm insanlık benzeri görülmemiş bir salgınla mücadele ediyor. Bu mücadele mutlaka başarıyla sonuçlanacaktır. Bunun için gereken kararları alacak ve uygulamaya koyacağız. Kurallara birlikle uyacak ve sıkıntıları aşacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2020, 21:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 7 gün Önce

Sayın Tatar çok adam geldi gördük ama senin gibi adam gibi adam gelmedi halkına bağlı doğru yolun her daim açık olsun Cumhurbaşkanlığı sana yakışır ve hakediyorsun hiç şüphesizki

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75