Tedavisine cezaevinde devam edilecek

banner37

Ercan Kaya Kunduracı isimli 7 yaşındaki oğlunu mayıs ayında öldürdüğü için tutuklandıktan sonra, solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan Bilge Lord Kunduracı dün taburcu edildi

Tedavisine cezaevinde devam edilecek
banner90
banner99

Mustafa ÖZYAĞCI

Gönyeli’de geçtiğimiz mayıs ayında 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya Kunduracı’yı bıçaklayarak öldürdükten sonra tutuklanan ve teminat emriyle gönderildiği cezaevinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Bilge Lord Kunduracı, yaklaşık bir aydır tedavi gördüğü Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nden dün taburcu edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi (LDH) Başhekimi Bülent Dizdarlı, hastanede yaklaşık bir aydır tedavi gören Bilge Lord Kunduracı’nın taburcu olduğunu, ancak 15 gün daha antibiyotik tedavisinin devam edeceğini söyledi.

banner134
Hastanedeki tedavi süreci tamamlanan Bilge Lord, taburcu edilerek yeniden cezaevine gönderildi.

 

Olay nasıl olmuştu?

Bilge Lord Kunduracı, Gönyeli’de 28 Mayıs’ta 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya Kunduracı’yı çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürmüştü. Cinayetin ardından olayı öğrenen ve kızının evine giden 64 yaşındaki babası Tahir Lord da kalp krizi geçirerek yaşamını yitirmişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75