banner6

Temizlikçi kadın, pencerede mahsur kaldı

banner37

Gönyeli’de bir apartman dairesine temizliğe giden kadın, söktüğü pencereyi temizlemek isterken, sistemin kilitlenmesi üzerine zor anlar yaşadı. Kadının yardımına itfaiye yetişti.

Temizlikçi kadın, pencerede mahsur kaldı
banner151 banner143

Gönyeli’de dün sabah saatlerinde bir eve temizlik yapmaya giden Gül Kokteyava isimli Türkmenistan uyruklu 33 yaşındaki kadın, balkon penceresinde mahsur kaldı.

Çamlık Sokak’taki Trio92 apartmanında meydana gelen olayda, bir daireye temizliğe giden Gül Kokteyava, evin yatak odasındaki cam pencereyi dışarı çıkararak temizlediği sırada, sistemin kilitlenmesi üzerine dışarıda kaldı.

Bir süre sürmeli cam pencereyi açmayı deneyen temizlikçi Kokteyava, bunu başaramayınca, etraftan geçmekte olan mahalle sakinlerinden yardım istedi.

Apartman dairesinin kapısının da kapalı olması nedeniyle mahalle sakinleri kadına yardımcı olamadı.

Kadının çaresizliğini gören mahalle sakinleri, Lefkoşa İtfaiye’sini aradı.

Olay yerine gelen itfaiye ekibi, evin açık olan balkon camına yanaştırdığı merdiven ile içeriye girerek kadını kurtarmayı başardı.

Ancak, apartman yanlarının çok dar oluşu, itfaiye aracının apartmanın arka kısmına girmesine olanak vermedi. İtfaiye ekibi, ön balkondan evin içine girip arka pencerede mahsur kalan kadını kurtardı.

Fotoğraflar: Özmen YILANCILAR

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 08:49
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104