banner6

Ticaret Dairesi personeli market denetimi yapıyordu

banner37

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, sosyal medyaya yansıyan RHA bir aracın kullanılıyor olması ile ilgili açıklama yaptı:

Ticaret Dairesi personeli market denetimi yapıyordu
banner150

banner150 banner150

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, dün sosyal medyaya düşen Sosyal Sigortalar Dairesi’ne ait Resmi Hizmet Aracı’nın (RHA) hafta sonu kullanılıyor olması ile ilgili açıklama yaptı.

KIBRIS’a konuşan Serdar Denktaş, ilgili aracın içindekilerin Ticaret Dairesi personeli olduğunu ve araç havuzundan hafta sonu market denetimi yapmak için araç talep ettiklerini kaydetti.

Denktaş, aracın bu nedenden dolayı hafta sonu kullanıldığını ifade ederek, Ticaret Dairesi Müdürlüğü’nün konu ile ilgili bilgisi olduğunu belirtti.

Serdar Denktaş, hafta sonu görülen resmi hizmet aracını “Keyifleri için geziyorlar” diye yorumlamanın yanlış olduğunu, görevli iki personelin izin alarak görev yaptıklarını ifade etti.

Gazimağusa’daki pilot projesi ile başlayan Resmi hizmet Araçlarının bir yede bulunması ile sistemin çok hızlı işlediğini kaydeden Denktaş, sonuç alabilen bir sistem ortaya çıktığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104