TIR'la çarpıştı, sıkıştı kaldı!

banner37

Dörtyol Çemberi’nde, kavşakta beklemeden anayola giriş yapan araç, önünü tıkadığı mermer yüklü TIR’la çarpıştı. Maddi hasarla sonuçlanan kazada, büyük şans eseri can kaybı ya da yaralanan olmadı.

TIR'la çarpıştı, sıkıştı kaldı!
banner87

Sedef BOŞNAK

Ülkemizde dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazalarına, ne yazık ki her gün bir yenisi ekleniyor. Dörtyol Çemberi’nde, dün saat 13.20’de meydana gelen kaza, büyük şans eseri ucuz atlatıldı. Sürücüsünün dikkatsizliği sonucu anayola giriş yapan araç, önünü tıkadığı mermer yüklü TIR ile çarpıştı.

Kaza sonucu yolda bir tur dönen araç, TIR ile aydınlatma direği arasına sıkıştı. Maddi hasarla sonuçlanan kazada, büyük şans eseri can kaybı olmadı.

 

Hasar büyük

Elde edinilen bilgiye göre kaza, 34 yaşındaki Mehmet Lekesiz’in, yönetimindeki JM 244 plakalı araç ile Beyarmudu istikametinden gelip anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeden, dikkatsizce, Dörtyol Çemberi’ne giriş yapması sonucu meydana geldi.

Dikkatsiz sürücü Mehmet Lekesiz’in kullandığı araç, anayola giriş yaptığı sırada, Gazimağusa istikametinden Lefkoşa istikametine doğru seyreden 22 yaşındaki Mustafa Özer yönetimindeki RA 194 plakalı TIR’ın önünü tıkadı.

Çarpışan araçlarda büyük maddi hasar meydana gelirken, kaza sonucu yaralanan olmadı.

JM 244 plakalı araç, çarpışmanın etkisiyle yolda bir tur döndükten sonra, TIR ile aydınlatma direği arsına sıkışıp kaldı.

Polisin, kazayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER