banner6

TKP Yeni Güçler Perşembe akşamı ön seçim yapıyor

banner37

07 Ocak 2018 tarihinde yapılması Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nun aldığı kararla dün kesinleşen Milletvekilliği Erken Genel Seçimleri ile ilgili olarak adaylık müracaat süresi 10 Kasım tarihinde dolan partimizde, yarın akşam toplanacak Parti Meclisi gündemindeki konuları görüşerek karara bağlayacak.

TKP Yeni Güçler Perşembe akşamı ön seçim yapıyor
banner99

Parti Meclisinin gündeminde siyasi gelişmelerin değerlendirilmesi yanı sıra başvuru yapan aday adaylarının değerlendirilmesi, aday adaylarının ön seçim oy pusulasında sıralanma yönteminin belirlenmesi, kullanılacak kontenjanların sayısı ve ilçeler bazında sırasının saptanması konuları da var.

Değişim ve Kurtuluş İttifakı adına Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinde partimiz Toplumcu Kurtuluş Partisi Yeni Güçler (TKP Yeni Güçler) listelerinden aday olacaklar 16 Kasım 2017 Perşembe akşamı yapılacak ön seçimle saptanacak.

Ön seçim çalışması “Değişim ve Kurtuluş Şöleni” adıyla planlanan etkinlikle gerçekleşecek. Yakındoğu Üniversitesi Büyük Kütüphane Salonunda Perşembe akşamı 19.30’da başlayacak Değişim ve Kurtuluş Şöleni’nde SOS Grubu sahne alacak.

Değişim ve Kurtuluş İttifakı liderlerinin konuşacağı şölende aday adaylarının üye ve sempatizanları selamlamasının arkasından ön seçimlere geçilecek.

Değişim ve Kurtuluş Şöleni ile ön seçimler Genç Tv’den canlı olarak yayınlanacak.

Değişim ve Kurtuluş yürüyüşünün başlayacağı şölenimize tüm yurttaşlarımız davetlimizdir.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 14:37
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104