banner6

Tosunoğlu'nun yerine Ataöv aday

banner37

Demokrat Parti’de dün Küçük Kaymaklı sevgisinin ağır bastığı gerekçesiyle milletvekili adayı olmayacağını açıklayan Hasan Tosunoğlu’nun yerine Rauf Ataöv seçime girecek.

Tosunoğlu'nun yerine Ataöv aday
banner151 banner143

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş kişisel Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada, DP’nin sadece seçim zamanı değil, her zaman bu ülkeye en iyi şekilde hizmet etmek isteyen bireylerden oluştuğunu belirterek hem katıldıkları programlarda hem de kendi adaylarına sıklıkla ifade edildiği gibi milletvekilliğinin bir makam değil görev olduğunu belirtti.

Denktaş şunları kaydetti:

“Bu görev halka en iyi şekilde hizmet vermeyi, mecliste halkın sesi olmayı ve tüm problemlere çözüm üretmeyi gerektirir. Başkaları “Bu memleketten bir şey olmaz.” dese bile, bu görev aslında istenirse bu memleketten neler olabileceğini göstermektir. Lefkoşa listemizde bir arkadaşımızın kendi özel sebepleriyle adaylıktan çekilmesi üzerine bir görev değişikliği yapıyoruz. Sevgili Rauf Ataöv kıdemli bir eğitimci, eğitimdeki sorunlara ve çözüm önerilerine son derece hakim bir isim. 7 Ocak seçimlerine çok güçlü bir ekiple güçlü biçimde hazırız. Biz halkımıza güveniyoruz ve biliyoruz ki en iyisini halk bilir.”

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 16:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104