Traktör sürücüsünün dizleri ve ayaklarında yanıklar oluştu

banner37

Serhatköy-Alayköy arasındaki bir arazide çıkan yangında 200 dönümlük alan içerisinde bulunan 213 adet çam ağacı ve bitki örtüsü, Yusuf Gezginci'ye ait traktör ile kendisine ait 50 dönümlük arazi içerisinde bulunan bir kısmı biçilmemiş arpa ve anız yandı

Traktör sürücüsünün dizleri ve ayaklarında yanıklar oluştu
banner90
banner99

Erol KANLIADA

Serhatköy-Alayköy arasındaki bir arazide, balya bağlama makinesi ile balya bağladığı sırada, traktörün şarj dinamosunda oluşan kısa devre sonucu yangın meydana geldi. Yangın, İtfaiye, Sivil Savunma, Orman Dairesi ekipleri ve askeri personelin çabalarıyla söndürüldü.

Polis Basın Subaylığı’ndan elde edilen bilgilere göre yangın, dün saat 16.30’da meydana geldi.

banner134
Yusuf Gezginci'nin kullanımında bulunan traktör ve arkasında takılı, balya bağlama makinesi ile balya bağladığı sırada, traktörün şarj dinamosunda oluşan kısa devre sonucu yangın meydana geldi.

Yangın İtfaiye, Sivil Savunma, Orman Dairesi ekipleri ve askeri personelin katkıları ile söndürüldü.

Yangın sonucu yaklaşık 200 dönümlük alan içerisinde bulunan 213 adet çam ağacı ve bitki örtüsü, Yusuf Gezginci'ye ait traktör ile kendisine ait 50 dönümlük arazi içerisinde bulunan bir kısmı biçilmemiş arpa ve anız yanarak zarar meydana geldi.

Yangından dolayı dizleri ve ayaklarında yanıklar oluşan Yusuf Gezginci, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75