“Tüm sağlığım bozuldu”

banner37

Girne Dr. Akçiçek Hastanesinde görev yapmakta olan Dahiliye Uzman Hekim Özcan Hüdaverdi, 5 gündür tek dahiliye doktoru olarak görev yaptığını söyleyerek isyan etti, hastaneden ayrılmayı düşündüğünü söyledi

banner87
“Tüm sağlığım bozuldu”
banner90
banner99

ÜZÜLEREK AYRILIYORUM… Dahiliye Uzman Hekimi Özcan Hüdaverdi, “Kontrolsüz bir biçimde artan nüfusa karşı, yıllardır dahiliye branşının eksik olması ve günün sonunda bu şekilde tek doktor olarak hizmet vermek şahsen tüm sağlığım bozulmuş durumdadır. Ağır şartlarda görevimi tek başıma bu şekilde bozulmuş sağlığım ile sürdürmem mümkün olmayacağını ve çok üzülerek Girne Dr Akçiçek hastanesinden ayrılmayı düşünüyorum” dedi.

Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde görev yapan Dahiliye Uzman Hekimi Özcan Hüdaverdi, 5 gündür tek dahiliye doktoru olarak ağır şartlarda görevini tek başına yaptığını ve artık sağlığının bozulduğunu belirterek hastaneden ayrılmayı düşündüğünü söyledi.


Dr Hüdaverdi, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Kontrolsüz bir biçimde artan nüfusa karşı, yıllardır dahiliye branşının eksik olması ve günün sonunda bu şekilde tek doktor olarak hizmet vermek, şahsen tüm sağlığım bozulmuş durumdadır” ifadeleri kullandı.


Hüdaverdi’nin paylaşımı şu şekilde:


“Çok üzülerek yazıyorum. 2008 Ocak ayından itibaren Girne Dr. Akçiçek Hastanesinde kendimden çok ödünler vererek elimden geldiği kadar tüm hastalarımıza yardımcı olmaya ve şifa bulmalarını sağladım. Bin şükür ki binlerce yüreğe dokundum ve alnımın akı ile yürüdüm.

“5 gündür tek başıma elimden gelen hizmeti yapıyorum”


5 gündür tek Dahiliye Uzman Hekimi olarak elimden geldiğince hizmet vermekteyim.


Dahiliye branşı Akçiçek hastanesinde temel branş görevi yapmakta, çünkü ilgili branşların olmaması üzerine diğer branşlara da dahiliye hizmet vermektedir.


Kontrolsüz bir biçimde artan nüfusa karşı, yıllardır dahiliye branşının eksik olması ve günün sonunda bu şekilde tek doktor olarak hizmet vermek şahsen tüm sağlığım bozulmuş durumdadır.


Ağır şartlarda görevimi tek başıma bu şekilde bozulmuş sağlığım ile sürdürmem mümkün olmayacağını ve çok üzülerek Girne Dr Akçiçek hastanesinden ayrılmayı düşünüyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108