Tur otobüsünün camlarını kırdılar

banner37

TDP İskele Belediye Başkan adayı Cemaliye Soğancı ve eşine ait tur otobüsüne kimliği belirsiz kişi veya kişiler saldırdı

Tur otobüsünün  camlarını kırdılar
banner87

Ahmet KARAGÖZLÜ

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) İskele Belediye Başkan adayı Cemaliye Soğancı ve eşine ait, park halinde bulunan tur otobüsünün camları önceki akşam kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından hasara uğratıldı.

Yeniboğaziçi kavşağı yakınlarında otobüslerin park edildiği alanda meydana gelen olay, dün sabah otobüs şoförünün olay mahalline gitmesiyle öğrenildi.

Konu hakkında KIBRIS’a konuşan TDP İskele Belediye Başkan adayı Cemaliye Soğancı, otobüsün yanında betondan yapılan bir taş parçası bulunduğunu belirterek, otobüsün camının muhtemelen taş tarafından kırıldığının tahmin edildiğini söyledi.

Soğancı, olayın öğrenilmesinden sonra hemen polise haber verdiklerini ifade ederek polisin olay yerinde incelemelerde bulunduğunu belirtti.

Soğancı, zararlarının bir tek cam kırığı olmadığını söyleyerek “Turistlere yönelik düzenlediğimiz turu da iptal etmek zorunda kaldık” dedi. Soğancı, bir hafta önce de benzer bir olayın yaşandığını, ancak bu boyutta olmadığını kaydetti.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER