banner6

Turizm, sosyal medyadan da tanıtılacak

banner37

Kıbrıs Türk Otelciler Birliği, finansmanı TC Yardım Heyeti tarafından karşılanan Turizm Farkındalık Projesi kapsamındaki Viral Video Projesi”ni hayata geçiriyor

Turizm, sosyal medyadan da tanıtılacak
banner151 banner143

Ali CANSU

Kıbrıs Türk Otelciler Birliği Başkanı Hüseyin Aktığ, birliğin 2015 Ekim ayında start verdiği “Turizm Farkındalık Projesi”nin ilk ayağı olan “Viral Video Projesi”nin hayata geçirileceğini açıkladı.

KIBRIS’a konuşan Aktığ, amaçlarının ülkede konaklayan ve gelir bırakan yabancı turistlerin, ülkemizde farklı kesimlere sağladığı fayda, yarattığı gelir ile katma değere yönelik farkındalık yaratmak ve bu yolla turizmin ülkeye sağladığı katma değerin artırılmasına katkı koymak olduğunu vurguladı.

Aktığ, projenin “Youtube”, “Facebook”, “Twitter” gibi internet kanallarında yayınına başlayacağını ifade ederek, projede hedef kitlenin ülkemizde reel sektör paydaşları olduğunu belirtti.

Turizm sektörünün ülkemizde üretim yapan tüm sektörleri kucaklayan bir yapıyla bir yerlere varacağını anlatan Aktığ, öncelikle bu gerçeğin tüm sektörler tarafından algılanması gerektiğini kaydetti.

Aktığ, projede görev alan 60 kişinin üzerinde profesyonel ekiple birlikte, 200 civarı da davetlinin bulunduğu bir etkinlikle çekimlerin gerçekleştirildiğini belirtti.

Aktığ, çekimlerin yönetmenliğini Kıbrıs asıllı yönetmen Çağrı Beyaz’ın yaptığını, projenin finansmanının ise TC Yardım Heyeti tarafından karşılandığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2016, 08:03
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104