banner6

Türkiye İçişleri Bakanlığı'na 16 kamyon hibe ediyor

banner37

Türkiye Cumhuriyeti tarafından İçişleri Bakanlığı’na hibe edilen 16 adet üstyapılı kamyon için yarın protokol imzalanacak.

Türkiye İçişleri Bakanlığı'na 16 kamyon hibe ediyor
banner151 banner143

İçişleri Bakanlığı ve Ford Cargo Araç KKTC Temsilcisi Minsan Engineering LTD. arasında imzalanacak protokolün imza töreni yarın saat 12.00’de İçişleri Bakanlığı’nda yer alacak.

Protokol kapsamında; 2 yıllık garanti süresince araçların periyodik bakımları, operatör eğitimleri, fabrikasyon nedenlerle ortaya çıkabilecek diğer madeni gövde ve boya arızaları ücretsiz olarak yapılacak.

Bu sayede araçların güvenlik sorunu olmadan, ihtimamlı muhafazaları ve kullanımları sağlanacak, ayrıca ekonomik ömürleri de artmış olacak.

İmza töreninde Otosan Firması Ford Cargo Kamyon Direktörü Serhan Turfan ve Satış Sonrası Hizmet Direktörü Mustafa Bostancı da hazır bulunacak.

Protokole, İçişleri Bakanlığı adına Müsteşar Gürkan Kara, belediye başkanları, İtfaiye ve Orman Dairesi Müdürü imza koyacak.

Bu protokolden yararlanacak belediyeler şöyle:

“İskele Belediyesi, Büyükkonuk Belediyesi, Lapta Belediyesi, Lefke Belediyesi,  Vadili Belediyesi, Beyarmudu Belediyesi, Geçitkale Belediyesi, Tatlısu Belediyesi, Alsancak Belediyesi, Çatalköy Belediyesi, Lefkoşa Belediyesi, Paşaköy Belediyesi.”

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 18:11
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104