banner6

UBP Milletvekili Savaşan’dan UBP ambleminin yakılmasına tepki!

banner37

UBP Milletvekili Savaşan’dan UBP ambleminin yakılmasına tepki!
banner150 banner151 banner143

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Ahmet Savaşan dün Meclis önünde Belediyeler Reformu’na karşı yapılan eylemde UBP ambleminin yakılmasına kişisel sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi.

Ahmet Savaşan, “UBP’nin sembolünü yakanlar hesabını verecek” başlığı ile paylaştığı mesajında, görüş ve tutumlarını kamuoyuna duyurmak veya başka herhangi bir sebeple kimsenin herhangi bir siyasi partinin veya kuruluşun sembolüne saldırma hakkı olmadığını vurguladı.

Ahmet Savaşan paylaşımında ayrıca “Kıbrıs Türk halkının bağrından çıkan partimizin, Ulusal Birlik Partisi’nin resmi ambleminin bulunduğu herhangi bir şeyi kimseye çiğnetmeyiz, yaktırmayız. Bunu yapanlar hesabını verecek!” ifadelerini kullandı.

Saavşan'ın tam mesajı şu şekilde:

"UBP’NİN SEMBOLÜNÜ YAKANLAR HESABINI VERECEK!

Görüş ve tutumlarını kamuoyuna duyurmak veya başka herhangi bir sebeple kimsenin herhangi bir siyasi partinin veya kuruluşun “SEMBOL”üne saldırma hakkı yoktur! Kıbrıs Türk Halkı’nın bağrından çıkan partimizin, Ulusal Birlik Partisi’nin resmi amblemini kimseye çiğnetmeyiz, yaktırmayız. Bunu yapanlar hesabını verecek!"

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110