banner6

UBP Milletvekili Yasemin Öztürk: KTAMS Başkanı Bengihan hakkında suç duyurusunda bulunacağım

banner37

UBP milletvekili Yasemin Öztürk, temaslı olmadığı ve yaptırdığı testin sonucunun negatif çıkmasına rağmen hakkında asılsız söylemler yapıldığını bu noktada da konuyu yargıya taşıyacağını açıkladı

UBP Milletvekili Yasemin Öztürk: KTAMS Başkanı Bengihan hakkında suç duyurusunda bulunacağım
banner150

banner150

banner99

Arzu KARAKOÇ

Ulusal Birlik Partisi milletvekili Yasemin Öztürk, Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS)  Başkanı Güven Bengihan hakkında ''yalan beyanda bulunmaktan'' suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

“TESTİM NEGATİF ÇIKTI”

Milletvekili Yasemin Öztürk, Gündem Kıbrıs’ta yayınlanan bir programa telefon ile bağlanarak açıklamalarda bulundu. Öztürk, pandemi sürecinde hakkında asılsız suçlamalar yapıldığını ifade etti. Öztürk, gerekli tedbirleri alarak PCR testini yaptırdığını, test sonuçlarının da negatif çıktığını açıkladı. Tüm bunlara rağmen, hakkında saldırıların devam ettiğini dile getiren Öztürk, konuyu yargıya taşıyacağını söyledi.

“VEBALI GİBİ DAVRANDILAR”

Öztürk, Meclis Genel Kurulu’nda da istenmeyen şeyler yaşandığını ifade etti. Bazı meclis çalışanlarının kendisine vebalı gibi davranmasından dolayı duyduğu üzüntüyü paylaşan Öztürk, bu vekillerin kim olduğunu söylemekten sakındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104