banner6

UBP Parti Meclisi için 182 aday başvurdu…

banner37

UBP Parti Meclisi için 182 aday başvurdu…
banner99

UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu , Parti Meclisi’ne üyelik için 182 başvuru yapılmasının bir rekor olduğuna dikkati çekti ve “ Partimiz katılımcı demokrasi anlayışı ile tek başına iktidara yürüyor “ dedi.

Hasipoğlu, UBP ve ülkeye hizmet için aday olan herkese teşekkür etti ve “ Parti’nin Kurultay sürecinden güçlenerek çıkacağının kesin olduğunu” vurguladı.

Bu arada Ulusal Birlik Partisi Parti Meclisi, Denetleme ve Disiplin Kurulları için adaylık başvuru süresi bugün doldu.

70 kişilik ( 50 Genel +10 Kadın Kontenjanı +10-Genç ) Parti Meclisi üyeliği için 182 başvuru yapıldı.

Kura çekimi sonucu adayların sıraları şöyle belirlendi:

LEFKOŞA: (Genel)

1HAKAN FELLAHOĞLU

2HÜSEYİN AYLANÇ

banner134

3HALİL ESENDAĞLI

4SAİT YALIZAT

5HASAN AKYİĞİT

6RAMADAN YİĞİTÇE

7AHMET KESKİN

8H.ATİLLA ÇETİN

9HÜSEYİN KARDAN

10MENTEŞ AYTAÇ

11İBRAHİM BASRİ KUYUCUOĞLU

12CEMAL ESEMEN

13SÜREYYA GÜRSES

14SELÇUK YÜRÜKOĞLU

15MUSTAFA GÖÇER

16AYDIN SOYER

17MEHMET ÖZÇELİK

18ORHAN TUĞBAY

19MEVLÜT OSMANOĞLU

20MEHMET AKTUNÇ

21HASAN EŞAN

22FAYSAL DAĞDELEN

23İSMAİL KOFALI

24MURAT DİNÇKUYUCU

25HAYDAR GÜZELOĞLAN

26FIRAT MERTTÜRK

27ENGİN ÇALTIKUŞU

28MUSTAFA ÇAVUŞOĞLU

29TİMUÇİN BOĞA

30NURCAN YARDIMCI

31FİSUN ÖZSUN

32NİDAİ SALİŞ

33NUTKU KARSU

34AHMET SAVAŞAN

35ATA SATUR

36HOSSAIN SHAHADAT

37HÜSEYİN PAŞA

38ALKAN BAYKENT

39ERKAN EĞMEZ

40AYDIN AMCA

41AHMET AKBİL

42HÜSEYİN BAYKAN

43NEVZAT PİRGOT

44KEMAL OKTAR

16 kişi Parti Meclisi’ne seçilecek.

LEFKOŞA GENÇ KONTENJANI.

1RIZA GÜL

2MELİS MÜJDE

3HALİL BAYKURT

4AYSEL TÖRE

5KEMAL ÖZEKMEKÇİ

6SALİH HAFIZ

7YUNUS CAHAN

8ORHAN SÖNMEZER

3 kişi seçilecek

LEFKOŞA KADIN KONTENJANI.

1ÖZLEM BENDAŞAN

2BATOVL PEYRAVİ

3ÖZEN HÜRSES

4ÖZLEM UZUN SEFER

5SELİN CANDEMİR

6AYDIN KIRMA

3 kişi seçilecek

GAZİ MAĞUSA: ( Genel)

1MEHMET EKŞİCİ

2GÜRSEL UZUN

3RASIM ERDOĞDULU

4SALİH ASİL

5HÜSEYİN DUVARCI

6ERGİN TUĞAÇ

7ERDOĞAN ÖZKAN

8NUSHET İLKTUĞ

9ÖZGÜR DEDEOĞLU

10DİLAVER BİLGEN

11AHMET DİNÇER

12ÜMİT ÇAĞLIYAN

13İBRAHİM KALE

14MEHMET ŞAH

15ÇELEN OBEN

16HİLMİ ÖZTEMİZ

17HALİL ERGENEKON

18ALPAY ORHAN GÜVENLİER

19ENVER BAYRAMOĞULLARI

20CEMAL OĞUR

21HÜSEYİN OLGUNAY

22ERDAL ÖZATA

23HASAN ONALT

24İSMAİL ÖZER

25KADİR AKAR

26SENAR KORELİ

27ÖMER KÖSE

28HÜSEYİN KUSETOĞULLARI

29YENAL GARABLİ

30OĞUZ KADİROĞLU

31CENGİZ GÜMÜŞATAM

32ZİYA KASIM

33HALDUN DOLU

34İLTER TEKBIYIK

35ORAY HASAN SALLAKOĞULLARI

36MEHMET İPEK

37HALİL ERDOĞUŞ

38ENVER DOYGUNEL

39RAŞİT ŞAH

40ERDAŞ KURUÇ

41 HASAN PAKSOY

( 13 kişi seçilecek)

GAZİMAĞUSA İLÇESİ KADIN KONTENJANI

1-ALİYE BİLAL

2-SELCAN ORUÇ

3-ELİF ABİÇ

4-CEMALİYE AKTUNÇLAR

5-NERİMAN KAŞİF

6-FERİDE ALTUNSOY

7-HAMİDE TOPÇU ABAT

8-HANİFE HANDAN İŞLEK

9-ZEKİYE ASLANSES

10-CANSEV BATIRAY

( 3 kişi seçilecek)

GAZİMAĞUSA İLÇESİ GENÇLİK KONTENJANI

1FİKRET GÜNÖZGER

2MEHMET TOPÇU

3MURAT UZUN

4TOLGA YAVUZ

5MEHMET TAŞKIRANLAR

( 3 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ ( Genel)

1ATİLA MAHMUTOĞLU

2DENİZ SERBEST

3SULTAN SONAY

4HAKAN DENİZALP

5AHMET TÜRK

6MUSTAFA ÖZDEĞİRMENCİ

7CEM AYKEN

8HASAN ERATAL

9MUSTAFA KIRILMAZ

10ÖMER BELAKOY

11HALİT SOYTÜRK

12HASAN BARUT

13YALÇIN KOÇYİĞİT

14HASAN UZUN

15HÜSEYİN KIVANÇ DEMİRTAŞ

16TANJU YILDIZ

17MURAT KARALAR

18HÜSEYİN KAYIM

19MEHMET TERZİOĞLU

( 10 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ KADIN KONTENJANI

1ÖZGE KARDANA ATLI

2FERDİYE KANAGA

3DEVRAN SORAL KANUNOĞLU

4ZALİHE DAMDELEN

5FULYA BOZKURT

( 2 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

1TUĞÇE ALTAN

2SAİT CİN

3SAMİ YEDİYILDIZ

4HÜSREV TANCER

( 2kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ ( Genel)

1-SALAHİ SERAKINCI

2-ÜMİT DOLU

3-MUSTAFA MEHMETOĞLU

4-HASAN DİNLER

5-HALİL İBRAHİM ORUN

6-SELAHATTİN GÜNGÖR

7-ŞAHİN AVCİL

8-RAMAZAN ARSLAN

9-HASAN Kİ

10-MEHMET İNGENÇ

11-MEHMET ZİYA TOLGAN

(  5 kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ KADIN KONTENJANI

1-RÜYAM NALBANT

2-CANAN MİMAR

3-EMİNE UZUN

( 1 kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

1-ÖZGÜN AYDINTAN

2-EMRE CİVELEK

( 1 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ ( Genel)

1-İNAL UZUN

2-ÖZGÜR İZMİR

3-YUSUF ÖZBAHADIR

4-MUHAMMET TİP

5-ALKAN CANER

6-SÜLAYMAN ALDAĞ

7-DENİZ ENVERER

8-ALİ FİKRİ ÖZLER

9-ALİ KANDULU

10-TÜREL ÖZDAŞ TÜM

11-COŞKUN TALİHSİZ

( 5 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ KADIN KOLLARI

1-GÜLGÜN RÜSTEMOĞLU

2-PEMBE GERTİK

3-MECAL FELLAHOĞLU

( 1 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

1-FUAT ÖZAN

2-HULUS EREN

( 1 kişi seçilecek)

LEFKE İLÇESİ ( Genel )

1-TAHSİN SABİT

2-RECEP KURTULUŞ TÜMTÜRK

3-GÖKHAN CANVEREN

4-ÖMÜR EKENDAL

5-KUDRET ŞEKER

( 2 kişi seçilecek)

1-SONAY LORD

( Seçildi)

1-HASİP ULUHAN

( Seçildi)

MERKEZ DENETLEME KURULU

1-EZCAN ÖZSOY

2-GÜLÇİN KINACI

( Seçildi)

MERKEZ DİSİPLİN

1-SELEN OSMANLI

2-FARUK CENGİZ KARACA

3-İBRAHİM MISIRLIOĞLU

4-MAHMUT TORAY HÜDAVERDİ

5-FUAT NALCIOĞLU

( Seçildi)

(BRT)

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 22:58
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104