banner6

UBP Yerel seçimlerde destekleyecekleri adayları açıkladı

banner37

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, bir seçim sürecine daha girdi ve 25 Aralık’a odaklanıldı. Partiler de adaylarını belirliyor, kimlere destek vereceklerini açıklıyorlar. Bu partilerden biri de Ulusal Birlik Partisi.

UBP Yerel seçimlerde destekleyecekleri adayları açıkladı
banner151

Ulusal Birlik Partisi Genel Merkezi, 25 Aralık’ta gerçekleşecek Yerel Kuruluş Organları Genel Seçiminde yarışacak adaylarını ve partinin destek vereceği adayları açıkladı.

25 Aralık’taki seçimlerde UBP'den , Lefkoşa’da Sadık Gardiyanoğlu, Gazimağusa’da Erdal Özcenk, İskele’de Hasan Sadıkoğlu, Güzelyurt’ta Mahmut Özçınar, Lefke’de Adil Özgey, Gönyeli-Alayköy’de Hüseyin Amcaoğlu, Mesarya’da Kürşat Özer, Mehmetçik- Büyükkonuk’ta Fatma Çimen Tuğlu, Erenköy-Karpaz’da Hamit Bakırcı, Geçitkale –Serdarlı’da Halil Kasım, Beyarmudu’nda İlker Edip, Dikmen’de Niyazi Öztürk ve Değirmenlik’te Ebru Törehan yarışacak.

UBP Girne’de Bağımsız Aday Nidai Güngördü'yü Lapta-Alsancak-Çamlıbel’de Bağımsız Aday Fırat Ataser'i, Yeniboğaziçi’nde Bağımsız Aday Mustafa Zurnacılar'ı ve Tatlısu'da DP'nin adayı Hayri Orçan’ı destekleyeceğini açıkladı.

Çatalköy-Esentepe adayının kim olacağı ise henüz netleşmedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104