UBP'nin yeni Genel Sekreteri Taçoy

banner37

Ulusal Birlik Partisi Parti Meclisi, Parti Genel Sekreteri’ni seçmek için toplandı. Yapılan seçim sonucunda Hasan Taçoy UBP’nin yeni Genel Sekreteri oldu.

UBP'nin yeni Genel Sekreteri Taçoy
banner90
banner99

Lefkoşa Atatürk Meydanı’ndaki UBP binasında saat 15.00’te başlayan toplantıda yapılacak seçim için Dursun Oğuz ile Hasan Taçoy aday oldu. Yapılan seçim sonucunda Hasan Taçoy oyların 64'ünü, Dursun Oğuz ise 50'sini aldı. Böylelikle Hasan Taçoy UBP'nin yeni Genel Sekreterliği'ne seçilmiş oldu. 

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, seçim öncesi yaptığı konuşmada, yeni Genel Sekreteri seçmek için toplandıklarını belirterek, seçimin hayırlı olmasını diledi. 

banner134
Son dönemlerde, bir çok yanlış gördüklerini ve bunları dile getirdiklerini ifade eden Tatar, bu maksatla UBP’nin sesinin kesilmeye çalışıldığını söyledi. 

Tatar, Cumhuriyet Meclisi’nde bütün müdürlerin değiştirildiğini söyleyerek, bu durumu eleştirdi ve hükümeti 825 milyon bütçe açığı varken israf yapmakla suçladı. 

UBP Parti Meclisi, 16 Kasım Cuma günü saat 14.30’da da, “Merkez Yönetim Kurulu Üyelikleri Seçimi” gündemiyle yine Lefkoşa Atatürk Meydanı’ndaki parti binasında bir toplantı yapacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75