Uçaktan inen 83 yaşındaki kadın, hiçbir tedbir alınmadan evine gönderildi iddiası

banner37

banner87
Uçaktan inen 83 yaşındaki kadın, hiçbir tedbir alınmadan evine gönderildi iddiası
banner90
banner8

Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 8 Nisan gecesi Londra bağlantılı uçakla adaya gelen 83 yaşındaki bir kadının hiçbir emniyet tedbiri alınmadan Kumyalı’daki evine gönderildiğini öğrendiğini belirterek bu konuda yetkililerden bilgi de alınamayıp olayın sır gibi saklandığını iddia etti.

Bir aydır alınan bütün tedbirlerin heba olabileceğini belirten Sarıçizmeli bütün bölge halkının tedbirli olmasını ve evlerinde kalmaları konusunda uyardı.

Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’nin paylaşımı şöyle:

8 Nisan gecesi Londra bağlantılı uçaktan direk evine gönderilen 83 yaşında bir kadın. Şu an Kumyalıda. Gerekçe nedir bilmiyorum. Konuyu sabah birkaç kişiden öğrenip teyit ediyorum. Belediye olarak bize bilgi veren yok. Olay sır gibi saklanıyor. Emniyet tedbirleri alınması gerekiyordu belki. Şu anda o da yok. Bir aydır aldığımız bütün tedbirler heba olabilir. Sağlık Bakanlığı ile iletişimimiz yok. Bize bilgi veren yok. Ulaşamıyoruz. Rus ruletine benzeyen bir oyun oynuyoruz. Bölge lütfen tedbirli olsun. Lütfen evinizde kalın, lütfen...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75