Ülkemizin durumu ve kaderi bu olmamalıdır

banner37

​​​​​​​Şoför Okulları Birliği eski başkanı ve Gerçek Tilki Şoför Okulu sahibi Barış Tilki’den Başbakan Ersin Tatar’a sitem dolu sözler.

banner87
Ülkemizin durumu ve kaderi bu olmamalıdır
banner90
banner8

Şoför Okulları Birliği eski başkanı ve Gerçek Tilki Şoför Okulu sahibi  Barış Tilki kişisel sosyal medya hesabından dün akşam saat 00:30 sıralarında Güzelyurt-Lefkoşa anayolu üzerinde meydana gelen ve iki kişinin ölümü ile sonuçlanan kaza nedeniyle Başbakan Ersin Tatar’a sitemde bulundu.

Şoför Okulları Birliği eski başkanı ve Gerçek Tilki Şoför Okulu sahibi Barış Tilki’nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım şöyle:

Yazıyoruz, söylüyoruz fakat sesimizi duyan yok!

Eğitim, alt yapı, denetim ve mühendislik olmayan ülkelerde bu olayları yaşamaya maalesef devam edilecektir

Başbakan Ersin Tatar’ a son bir kez daha buradan atıfta bulunmak istiyorum

Bu sorun büyük bir sorundur başbakanım hatta Kıbrıs davasından daha büyük bir sorundur
Yapmanız gerekenleri ben size yazılı ve sözlü aktardım, bu işin şakası olmadığını devlet iradesi ve gerekliliğini aktardım. İçki içmesinler, sürat yapmasınlar veya telefonda konuşmasalardı demekle olmaz;
Hükümetlerin asli görevi Halkın can ve mal güvenliğini korumak olduğunu asla unutmamalısınız Başbakanım.
Gerçek olan ve üzüldüğümüz suçsuz günahsız ve en önemlisi bilinçsiz insanlarımız- çocuklarımız pisi pisine ölüyor olmasıdır yazıktır günahtır Sn. başbakanım

Para yoktur, gücümüz bu kadardır mazeretlerini artık duymak istemiyoruz, sözde trafik seferberliği de istemiyoruz.
Bu Halk artık bu söylemlerden ve mazeretlerden bıktı ve usandı.
200 bin metre karelik adamızı yaşanıla bilir, huzurlu ve güvenli hale getirmek hiç de zor değildir. Bu Halk bu kadar dar boğazdan ve imkansızlara rağmen en yüksek vergileri ve harçları ödüyorsa sizlerin de hükumet edenler en yüksek ve kaliteli yolları yapmanızı her halde bu Halk hak ediyordur
Acımız çok büyük geçen cumartesi yaşanan talihsiz uçak kazasını atlatamazken bunu yaşamamız büyük acı
Halkımız travma geçiriyor bu işler şakaya gelmez Başbakanım Ulaştırma Bakanı Sn. Tolga Atakan’ ı bu yapı ve sistem ile bu işler aşmış durumdadır ya çözün ya çözün artık!!!!

Tüm Halkımızın başı sağolsun Allah ailesine ve tüm sevdiklerine sabırlar versin amin

Mekanın cennet toprağın bol olsun arkadaşım Devrim ve eşleri

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep
zeynep - 8 ay Önce

Kıbrısta trafik büyük sorun.Herkes arabasının içinde kendini kral sanıyor,anayolda elinde telefon kafasın eğik mesaj yazıyor veya konuşuyor veya hıphızlı sürüyor kendi şeridinde gitmiyor yarı tekerleği diğer şeritte valla herkes burda kıral,Para varmı her iş halloluyor.

SIRADAKİ HABER

banner75