Uluçay: Bayram tüm kırgınlıkların, zorlukların aşılmasına vesile olsun

banner37

Uluçay: Bayram tüm kırgınlıkların, zorlukların aşılmasına vesile olsun
banner90
banner99

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Ailemiz, dostlarımız ve sevdiklerimizle huzurlu, mutlu bir Bayram dilerim” ifadelerini kullandı.

banner134
Uluçay, “Halkımıza umut ve güven verilmesi, sorunların ciddiyetle ele alınması, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler üretilmesi, yapılan hatalardan ders alınması ve hata yapanların hesap vermesi bu zor günlerden çıkışın en temel gereksinimleridir. Halkımızın ortak beklentisi, ülkemizdeki tüm kurumların işbirliği yapmaları ve uyum içerisinde halkımızın sorunlarına çözüm aramalarıdır” dedi.

Kıbrıs’ta barışa ulaşılmasının Kıbrıs Türk Halkının en büyük özlem ve bayram dileği olduğunu kaydeden Uluçay, adadaki barış ve çözüm mücadelesinin, halkın siyesi eşitliği ve diğer hak ve menfaatlerini güvence altına alacak şekilde sonuçlandırılmasının en büyük arzusu olduğunu belirtti.

Uluçay, Kurban Bayramı’nın huzur ve güven içerisinde geçmesini dileyerek,bayramın tüm kırgınlıkların, zorlukların ve uzlaşmazlıkların aşılmasına vesile olmasını temenni etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75