banner6

Uluçay, YDÜ Mütevelli Heyeti'ni kabul etti

banner37

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, dün Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mütevelli Heyeti’ni kabul etti.

Uluçay, YDÜ Mütevelli Heyeti'ni kabul etti
banner99

Meclis'ten yapılan açıklamaya göre, kabulde ilk sözü alan, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç.Dr. İrfan S.Günsel, aynı gemide kürek çektiklerine vurgu yaparak, “Hayırlı olsun ve enerjiniz hiç bitmesin” dedi.

Üniversite hızla gelişirken, kendilerini aslında ülkede geminin kürek çeken bir motoru olarak gördüklerini ifade eden Günsel, daha ileri seviyelere ulaşmak için birlikte çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay da konuşmasında, Meclis’in yeni dönemde uğraş vereceği birçok konu olduğuna dikkat çekti ve bu konuları herekete geçirmek için ilk günden itibaren çalıştıklarını vurguladı.

Uluçay, ülkenin daha iyi yerlere gitmesi için bugüne kadar katkı yapan Üniversitenin bundan sonra da aynı kararlılıkla katkıyı sürdüreceğine inanç belirterek, “Aynı gemide gidiyoruz ancak bu geminin süratini biraz arttırmamız gerekiyor” dedi.

Yeni dönemde beklentilerinin ve ortaya koyacakları çabaların bu yönde olacağını ifade eden Uluçay, karşılıklı işbirliklerin devam etmesi arzu ettiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 12:31
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104