Ulusal Organik Ürün Logo Tasarım Yarışması sonuçlandı

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen Ulusal Organik Ürün Logo Tasarım Yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye girenler ödüllerini, yarın saat 15.30’da bakanlıkta düzenlenecek törende alacak.

Ulusal Organik Ürün Logo Tasarım Yarışması sonuçlandı
  • 17 Aralık 2018, Pazartesi 13:06

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre yarışma sonucunda birinci Gamze Anıl- Cem Kara, ikinci Levent Taşkan ve üçüncü Cengiz Beysoydan oldu. 

Seçici kurulun 25 Ekim tarihinde yaptığı oylamada ilk üç logo belirlenerek, derecelendirme için halk oylamasına çıkıldı. 1-8 Kasım tarihleri arasında TDKB web sayfasında halk oylamasına sunulan logolarla ilgili derecelendirme yapılarak, sonuçlar elde edildi. 

Ödül töreni yarın 

Yarışmada dereceye girenler ödüllerini, yarın saat 15.30’da bakanlıkta düzenlenecek törende alacak.

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı, Organik Tarım Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte, yerel organik ürünlerin belirleyiciliğini sağlayacak ve “organik” ibaresinin tanımını yansıtacak görünümde, ülkenin ürün kimliğini vurgulayıcı, akılda kalıcı, işlevsel kullanımına imkan sağlayacak şekilde özgün bir logonun tasarlanıp, oluşturulması ve hayata geçirilmesi için yarışma düzenlemişti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 15 11 2 2 21 35
2 YENİCAMİ AK 15 10 3 2 21 33
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 15 10 0 5 14 30
4 CİHANGİR GSK 15 8 3 4 2 27
5 GÖNYELİ SK 15 8 2 5 6 26
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 15 7 3 5 11 24
7 BAF ÜLKÜ YURDU 15 7 3 5 11 24
8 ÇETİNKAYA TSK 15 7 3 5 1 24
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 15 7 2 6 -4 23
10 LEFKE TSK 15 6 4 5 0 22
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 15 4 4 7 -5 16
12 BİNATLI YSK 15 4 2 9 -11 14
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 15 2 7 6 -18 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 15 2 5 8 -17 11
15 GİRNE HALK EVİ 15 2 2 11 -14 8
16 ESENTEPE KKSK 15 2 1 12 -18 7
yukarı çık