banner6

Umurumda bile değilsiniz!

banner37

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

Umurumda bile değilsiniz!
banner151 banner143

'Arıklı İnterpol tarafından aranıyor' söylemleri üzerine açıklama yapan Arıklı, şunları kaydetti:

Ne zaman kendilerine aykırı bir kelam etsem, içimizdeki malum tipler ya 30 yıl önce yazdığım bir yazıyı sanki bütün Kıbrıs Türkleri için söylemişim gibi yeniden servis ediyorlar veya İnterpol tarafından arandığımı söyleyerek akıllarınca beni susturacaklarını zannediyorlar...
Tabi bunu yaparken, yazılarını küfür ve hakaret sosu ile süslemeyi de ihmal etmiyorlar.
Dün de Meclis kürsüsünde, Türkiye'ye alınmayan bazı KKTC Vatandaşları için; "Bu Türkiyenin en doğal hakkıdır. Siz sabah akşam Türkiye'ye işgalci, Türk Ordusuna işgal Ordusu diyeceksiniz. Ayşe döktüğü kanda boğulacak diye slogan atacaksınız. Türkiye'yi yabancı misyon şeflerine şikayet edeceksiniz. Rumlarla birlikte Türkiye aleyhine faaliyetlerde bulunacaksınız. Türkiye sizi havaalanından geri çevirince de kıyamet koparacaksınız" dedim.
Bu sözler üzerine bildik hakaret ve küfürlerin eşliğinde İnterpol meselesi ve malum yazı yüzlerce kişi tarafından servis edildi.
Değerli Dostum Bülent Fevzioğlu bu tipleri şikayet edip dava açmıyorum diye bana küstü.
Dava etmiyorum çünkü gerçekten dün yazdığım atasözüne inanıyorum. Bu tipler bana saldırıyorsa ben doğru yoldayım. Bunlar beni övüp takdir etse, bende bir yanlışlık var der özeleştiri yaparım.
Dün bir Vekil de benzer şeyleri yazıp bana yüklendi.
A Vekilim, sürekli Rum tarafına geçip yetkililerle sohbet ediyorsun. Onlara bir sorsana "Arıklı'nın İnterpol dosyasında ne var. Onu hangi delil ve gerekçe ile İnterpol'e bildirdiniz? O belgeleri verin ki Arıklı'yı Meclis kürsüsünde linç edelim".
Hayır bunu yapmak işinize gelmiyor. "İnterpol tarafından aranan Arıklı, burda Bakan oldu" diyerek Kara Poropaganda" yapıyorsun ki bilmeyen bu arama olayını işitince; "Acaba Arıklı uyuşturucu kaçakçısı mı, adam mı öldürdü , kara para mı akladı? vs" diye düşünsün.
Size bir şey diyeyim mi; Sen ve senin gibiler, umurumda bile değilsiniz...

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104