banner6

Unutulmaz 70’ler konseri  

banner37

  Mormenekşe Çağdaş Kadınlar Derneği, Çağdaşlar Korosu önceki gece 70’ler temalı konserlerini Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayında (KUKOM) büyük bir başarıyla verdi.

Unutulmaz 70’ler konseri     
banner99

   Koristlerin söylediği şarkıların yanı sıra 70’li yıllara şarkıları ile damga vuran Asu Maralman, Rana Alagöz ve Bilgen Bengü de konserde “Kandıramazsın”, “Herşey Bitmedi Bitemez”, “Söyle Kimdi O” diyerek heyecan, renk ve coşkuyu arttırdılar.

   Sahnede üçer şarkı söyleyen sanatçılara, koronun yanı sıra seyircilerde eşlik etti. Samimi, sıcak davranışları ve gülen yüzleri ile adamıza gelip Çağdaşlar Korosunun konserine katılan sanatçılar seyircileri eskilere götürdü.   

Çok büyük çaba ve yoğun çalışmanın ürünü olan bu konser azmin, istikrarın ve başarının göstergesiydi. Çağdaşlar Korosunun tanınmış Şefi Oskay Hoca, orkestra şefliği yanında koro şefliğini de yürüterek başarısını bir kez daha gösterdi.

   Seyircilerin tıklım tıklım doldurduğu salon alkışlarla yankılanırken, sahnedeki koro ve sanatçılar tek yürek olup attı. Bu ihtişamlı konsere ana sponsor olan Noyanlar Şirketler Gurubu Direktörü Zarif Noyan desteğiyle gerçek bir çağdaş kadın olduğunu göstererek taktir topladı. “Bir solukta bitti” dedirten konser sonrasında Mormenekşe Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Hayriye Tokyay ve yönetim kurulu üyeleri plaket ve çiçeklerini sunarak sahipleri ile buluşturdular. Bundan sonraki konserlerine 80’ler ve 90’lar olarak devam edeceklerini ve sürprizlere hazırlıklı olunmasının mesajını veren Çağdaşlar Korosu sahnelerinden mutlu ayrıldılar.
  

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104