Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Haftası yarın başlıyor

banner37

“Alo 1191 Bağımlılık Danışma Ve Destek Hattı” Yarın Başbakan Ersin Tatar Tarafından Açılıyor

banner87
Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı İle Mücadele Haftası yarın başlıyor
banner90
banner99

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun 26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Haftası çerçevesinde düzenlediği Uyuşturucu ile Mücadele Haftası 2019 etkinlikleri yarın başlıyor.

Uyuşturucu ile Mücadele Haftası, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu bünyesinde hizmete girecek olan “ALO 1191 Bağımlılık Danışma ve Destek Hattı”nın açılışı ile başlayacak.

Başbakan Ersin Tatar tarafından saat 11.00’de düzenlenecek törenle açılacak olan “ALO 1191 Bağımlılık Danışma ve Destek Hattı”nda 4 tane klinik psikolog görev yapacak.

“ALO 1191 Bağımlılık Danışma ve Destek Hattı”nın hizmete girmesiyle önleme ve destek çalışmaları çerçevesinde en büyük adımlardan bir tanesini daha hayata geçmiş olacak.

“ALO 1191”, sigara, alkol, madde, kumar ve teknoloji bağımlılıkları ile ilgili danışma ve destek hizmetlerinin doğrudan verildiği bir merkez olacak. ‘ALO 1191’ tamamen etik kurallar ve gizlilik çerçevesinde kişiye uygun gerekli yönlendirmelerin yapıldığı vatandaşların bağımlılıklar ile mücadeledeki bilinç ve farkındalık düzeylerinin artırılmasını hedefleyen bir merkez olarak hizmet verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75