Uyuşturucu operasyonu, olmayan uyuşturucu yok!...

banner37

Uyuşturucu operasyonu, olmayan uyuşturucu yok!...
banner99

07.08.2019 tarihinde, Gazimağusa'da M.M.J.(E-20)’nin kullanımında bulunan araçta yapılan aramada, yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddenin bulunması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada olayla bağlantısı görülen A.M.(E-22)’nin İskele’de kalmakta olduğu ikametgahta 8.8.2019 tarihinde yapılan aramada; içerilerinde toplam 3.5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan 5 adet sigara ile yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet hassas terazi bulunarak emare olarak alınmıştır.

Mesele ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada Girne’de S.S.L. (K-23), F.B.(K-62) ve G.K.(K-54)’nin kalmakta oldukları ikametgahta yapılan aramada ise yaklaşık 11 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, 48 adet çay poşeti içerisinde toplam 144 gr

ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, 193 adet sigara içerisinde (her bir sigara içersinde 1 gr) toplam 193 gr hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 7 adet sakız ile bir adet hassas terazi bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar ile olayla bağlantısı olduğu görülen P.M.M. (E-20) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral
Meral - 2 yıl Önce

Dahah bilgi istiyorom

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75