Uyuşturucu ve fuhuş yuvası

banner37

Gazimağusa’da uzun yıllardır atıl durumda olan ve geçmişte polis ve belediyenin bu nedenden ötürü müdahale ettiği Uluçam Yolu’ndaki atıl durumdaki ev yine kötü alışkanlıkların merkezi durumuna geldi

banner87
Uyuşturucu ve fuhuş yuvası
banner8

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’da, geçtiğimiz yıl kriminal olaylar yaşanması nedeniyle belediye ve polisin müdahale ettiği Uluçam Yolu üzerindeki, atıl bir vaziyette bulunan ev, bölge halkını tedirgin ediyor.

Kapısı penceresi bulunmayan ev, yine kötü alışkanlıklar yuvası haline geldi. Başta bölge halkı olmak üzere vatandaşlar, uyuşturucu ve fuhuş yuvası haline gelen söz konusu evin etrafında tedbir alınarak içerisine girişlerin engellenmesini talep etti.

Gazetemiz KIBRIS’ı arayarak şikâyette bulunan bir vatandaş, Uluçam Yolu üzerinde bulunan söz konusu evin yıllardır atıl durumda olduğunu söyledi.

Söz konusu evin atıl durumda olduğu yıldan bu yana uyuşturucu ve fuhuş yuvası haline geldiğini belirten vatandaş, daha önce evin uyuşturucu müptelaları tarafından yakıldığını da kaydetti.

Vatandaş, evin kentin kalabalık bir mahallesinin tam ortasında olduğunu ve bölgede yaşayan çocuklar için de tehlike yarattığını belirtti.

Söz konusu evde kötü alışkanlıkların sürekli icra edilmesi nedeniyle polisin ve Gazimağusa Belediyesi’nin eve geçtiğimiz yıl müdahalede bulunduğunu da anımsatan vatandaş, ancak kötü niyetli kişilerin bu tedbirleri bertaraf edip evi yine kötü emmelerinde kullandıklarını aktardı.

2 katlı olan evin ikinci katına çıkan merdivenlerin bir kısmının çöktüğünü bir kısmının da çökmek üzere olduğunu ifade eden söz konusu vatandaş, evin duvarlarının da küfür içerikli yazılar ve grafitiler ile doldurulduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108