banner6

Vakıflar İdaresi kiracılarının borçlarının tahsiliyle ilgili tasarı komitede onaylandı

banner37

Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, ''Kıbrıs Vakıflar İdaresi Kiracılarının Birikmiş Kira ve Gecikme Zammı Borçlarının Tahsili İle İlgili Kuralların Düzenlenmesine İlişkin (Geçici Kurallar) Yasa Tasarısı''nı oy çokluğu ile kabul etti.

Vakıflar İdaresi kiracılarının borçlarının tahsiliyle ilgili tasarı komitede onaylandı
banner150 banner151 banner143

Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, UBP Milletvekili Ersin Tatar başkanlığında bugün yapılan komite toplantısına CTP Milletvekili Birikim Özgür, DP Milletvekili Mustafa Arabacıoğlu katıldı.

Kıbrıs Vakıflar İdaresi Kiracılarının Birikmiş Kira ve Gecikme Zammı Borçlarının Tahsili İle İlgili Kuralların Düzenlenmesine İlişkin (Geçici Kurallar) Yasa Tasarısı, Vakıflar İdaresi kiracılarının birikmiş kira ve gecikme zammı borçlarının tahsili ile ilgili kuralların düzenlenmesini içeriyor. 

Tasarı, “taraflar arasında imzalanacak bir protokolle, Kıbrıs Vakıflar İdaresi kiracılarının, birikmiş kira ve gecikme zammı borçlarına ilişkin düzenleme yapılarak borçlarını hazırlanacak ödeme planına uygun olarak ödemeleri ve Kıbrıs Vakıflar İdaresi’nin kira tahsilatının hızlandırılmasını” amaçlıyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 15:27
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110