Virajda şerit ihlali faciaya dönüşüyordu

banner37

Mehmetçik-Yedikonuk anayolunda çöp kamyonu ve kapalı Van tipi araç yüz yüze çarpıştı, bir kişi yaralandı

Virajda şerit ihlali faciaya dönüşüyordu
banner90
banner99

Ayşe BULUT

ŞERİT İHLALİ, KAZAYI GETİRDİ…

Muharrem Bayramov, yönetimindeki SF 841 plakalı araçla Mehmetçik istikametine doğru seyrederken, virajda aracının direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçti ve Muhammet Usta’nın kullandığı Mehmetçik Belediyesi’ne ait NV 034 plakalı çöp kamyonu ile yüz yüze çarpıştı. Kaza sonucu hafif şekilde yaralanan Bayramov hastaneye kaldırılırken, araçlarda ciddi hasar oluştu.

Mehmetçik-Yedikonuk anayolunda dün sabah saatlerinde virajda direksiyon hakimiyeti kaybedilen van araç ile çöp kamyonu yüz yüze çarpıştı. Kazaya karışan araçlarda ciddi hasar oluşurken, bir kişi de yaralandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, dün sabah saat 08.15 sıralarında, Yedikonuk-Mehmetçik anayolunun 5. kilometresinde Muharrem Bayramov (E-38), yönetimindeki SF 841 plakalı van araç ile Mehmetçik istikametine doğru seyrettiği sırada gidişine göre sola meyilli viraja geldiği zaman direksiyon hakimiyetini kaybedip yolun sağına geçmesi sonucu, o esnada karşı istikametten gelmekte olan Mehmetçik Belediyesi’ne ait Muhammet Usta’nın (E-40) yönetimindeki NV 034 plaklı çöp kamyonu ile çarpıştı.

banner134
Kaza sonucu yaralanan SF 841 aracın sürücüsü Muharrem Bayramov olay yerine giden 112 sağlık görevlilerinin yaptığı ilk yardım tedavisinin ardından Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli, İskele Polis Müdürlüğü Trafik Tahkikat Amiri Derviş Çimer ve İskele Polis Müdürlüğü Trafik Vardiya Amiri Türkeç Soyutürk de kaza mahalline giderek incelemelerde bulundu.

Kaza nedeniyle yoldaki trafik akışı bir süre dururken, kasap olan Muharrem Bayramov’un aracından yere saçılan kıymalar, görenlere ilk anda büyük korkuya neden oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75