banner6

Yağışlara Dikkat! Kemal Dürüst'e SIFIR!

banner37

Bağımsızlık Yolu Kent ve Trafik Komitesi, hükümetin, halk için güvenli ulaşım politikasının olmadığını hatırlatarak, sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Yağışlara Dikkat! Kemal Dürüst'e SIFIR!
banner90
banner99

Bağımsızlık Yolu Kent ve Trafik Komitesi, hükümetin seçim gailesinde olduğunu belirtti. Yaz mevsiminin bitmesiyle yağışların başladığına dikkat çeken Komite, vatandaşı yağışlı havalarda dikkatli olmaları konusunda uyaran bir açıklama yayımladı. Açıklamanın tam metni şöyledir:

"Yaz mevsiminin bitip yağışlı havaların gelmesiyle trafikteki mevcut sorunlara bir yenisi daha eklendi. Özellikle şehirler arası yollarda birçok noktada su birikintilerine rastlamak mümkün.
Hatalı eğimler ve zamanla oluşan çökmeler aşırı yağışlarda göllenmeye neden oluyor, bu da trafikte seyreden araçlar için ciddi bir tehlike oluşturuyor.

Bağımsızlık yolu Kent ve Trafik Komitesi olarak halkımızı; hükümettekilerin seçim gailesinden dolayı halkın ihtiyaçlarını bir kenara bırakıp oy derdinde olduklarını, seçim olmasa bile zaten halk için güvenli bir ulaşım politikalarının olmadığını hatırlatır, sürücülerin yollarda daha dikkatli olması gerektiğini bu sebeple yağışlı havalarda mümkün olabildiğince sürat yapmamaları konusunda uyarıyoruz.

Diğer yandan yakında koltuğunu bırakacak olan Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst’e; yol yapmanın kurdele kesmekten ibaret olmadığını hatırlatır, görev yaptığı sürece trafikte hayatını kaybeden insanlarımızdan bizzat kendisinin de sorumlu olduğunu ve bu sürede halktan ‘sıfır’ puan aldığını belirtmek isteriz."

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104