Yalan beyanda bulunduğunu itiraf etti

banner37

Ayia Napa’da toplu tecavüze uğradığını iddia eden 19 yaşındaki İngiliz turist tutuklandı

banner87
Yalan beyanda bulunduğunu itiraf etti
banner90
banner99

“GÖZALTINA ALINDIKLARI HER GÜN İÇİN PARA İSTEYECEĞİZ” … Rum haber kaynaklarının İsrail medyasından edindiği bilgiye göre, 19 yaşındaki turiste toplu tecavüz ettikleri gerekçesiyle tutuklanan İsrailli gençlerin bazılarının İngiliz turist hakkında yasal işlem başlatması bekleniyor. İsrailli gençlerin avukatlarından biri olan Nir Yaslovitch’in ise “Gençlerin gözaltına alındığı her bir gün için büyük miktarda para isteyeceğiz” dediği ifade edildi.

Ayia Napa’da geçen hafta toplu tecavüze uğradığını ileri süren 19 yaşındaki İngiliz turist, dün sabaha karşı tutuklandı.


Rum haber kaynaklarından edinilen bilgiye göre İngiliz turist ifadesini değiştirerek, polise İsrailli gençlerle kendi rızasıyla birlikte olduğunu söyledi.


19 yaşındaki İngiliz turistin İsrailli gençlerle cinsel ilişkiye girdiği sırada, gençlerin video kaydı almaya başladığını ve genç kızın bu durumdan rahatsız olduğu için polise toplu tecavüze uğradığına dair yalan beyanda bulunduğunu itiraf ettiği kaydedildi.


Haber kaynakları, İngiliz turistin bu itiraf üzerine polise yalan beyanda bulunmak suçundan tutuklandığını ve 7 İsrailli gencin de serbest bırakıldığını duyurdu.  


İngiliz turistin bugün sözde Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.


Öte yandan Rum haber kaynaklarının İsrail medyasından edindiği bilgiye göre, 19 yaşındaki turiste toplu tecavüz ettikleri gerekçesiyle tutuklanan İsrailli gençlerin bazılarının İngiliz turist hakkında yasal işlem başlatması bekleniyor.


İsrailli gençlerin avukatlarından biri olan Nir Yaslovitch’in ise “Gençlerin gözaltına alındığı her bir gün için büyük miktarda para isteyeceğiz” dediği ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108