banner6

Yangın eve de sıçradı

banner37

Gazimağusa’da elektrik aksamlarının kısa devre yapması sonucu Aydın Kayal’a ait BMW marka araç yanarak kullanılmaz hale geldi

Yangın eve de sıçradı
banner150 banner150 banner151 banner143

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’da dün öğle saatlerinde Aydın Kayal’a ait KP 629 plakalı BMW marka lüks araç evinin garajında park halinde bulunduğu sırada aniden yanarak kullanılmaz hale geldi. Araçtan yükselen alevler Mustafa Kayol’a ait eve de sıçrayarak ev içerisinde maddi hasara yol açtı.

Birleşmiş Milletler Kampı’nın hemen yanında Ötüken Sokak üzerinde gerçekleşen araç yangını, saat 11.30’da meydana geldi.

Çevredeki vatandaşların yangın tüpleriyle müdahale de bulunduğu araçtaki alevler bir türlü dinmek bilmedi. Araç Gazimağusa İtfaiyesi’nin müdahalesi sonucu söndürülebilirken, tamamen kullanılmaz hale geldi.

Gazimağusa İtfaiyesi ve Gazimağusa polisinin yaptığı soruşturmanın ilk tespitine göre, yangın aracın motor bölümünde bulunan elektrik aksamının kısa devre yapması sonucu çıktı.

Aracın bulunduğu garajın bitişiğinde bulunan Mustafa Kayol’a ait ev de yangından nasibini aldı. Araçtan yükselen alevlerin yarattığı ısı nedeniyle evin salonunun pencere camı patladı ve alevler oda içerisindeki eşyalara da ulaştı. Oda içerisinde bulunan bir adet koltuk ve bir adet televizyon da yanarak hasar gördü.

Yangınla ilgili polisin soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 08:12
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110