Yapıldı ama bakılmadı

banner37

Lefke Belediyesi ve AB işbirliğinde 7 yıl önce Gemikonağı’na yapılan Aras Kansay Gezi Parkı isimli yürüyüş yolunun birçok yerinde tehlikeli çukurlar oluştu

banner87
Yapıldı ama bakılmadı
banner90
banner99

Güren TİLKİ

   Lefke Belediyesi ve Avrupa Birliği (AB) işbirliği ile 7 yıl önce Gemikonağı’nda deniz kenarına güzel bir yürüyüş yolu yapıldı ve elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden bölgenin sevilen gençlerinden Aras Kansay’ın adı da buraya verildi.

   Aras Kansay Gezi Parkı adı verilen yürüyüş yolu yapıldıktan sonra doğru dürüst bir bakım yüzü görmediği için zaman içerisinde bazı yerlerinde çökmeler ve tehlikeli çukurlar oluştu, bazı aydınlatma direkleri devrildi…

   İnsanların güzel vakit geçirmeleri için düzenlenen yürüyüş yolu ne yazık ki şimdi insanlar için tehlike oluşturur duruma geldi.

   Bölge sakinleri, bölgede derin çukurların olduğunu, konuyu defalarca belediyeye aktarmalarına rağmen önlem alınmadığını belirterek, “çocuklarımızı evden çıkarıp park alanına yollamaya korkuyoruz. Çocuklarımızın başına bir şey gelmeden yetkililer önlem alsın” diyerek yetkilileri göreve davet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sardella
sardella - 8 ay Önce

hangi işimizde hayır var da bunda da olacaydı.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108