banner6

Yargıyı, cezaevinde bekleyecek

banner37

Gazimağusa’da tamirat için gittiği işyerinden 76 bin TL değerinde içki ve sigara sirkat eden M.G. teminata bağlandı

Yargıyı, cezaevinde bekleyecek
banner90
banner99

ÖZEL HABERSedef BOŞNAK
 

   Gazimağusa’da tamirat için gittiği işyerinden 76 bin TL değerinde içki ve sigara sirkat eden M.G.’nin aleyhine yürütülen soruşturma tamamlandı.
   Mahkeme çalışma izni iptal edilen M.G.’yi, kaçma ihtimaline karşın, her ne şart altında olursa olsun, 45 günü geçmeyen bir süre Lefkoşa Merkezi Cezaevi’ne gönderdi.
   Polis M.G.’nin evinde yaptığı aramada, içerisinde pahalı viskilerin de bulunduğu 101 adet alkollü içki ve 144 adet sigaraya el koyduğunu anlattı.
   Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü duruşmada, mahkemeye meselenin olgularını, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan Mehmet Keleş aktardı.
   Tanık polis Mehmet Keleş, zanlının, 23 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında, güvenlik kamerası bakımı yapmak için gittiği Ç.E.’nin işlettiği işyerinden içki ve sigara sirkat ettiğini söyledi.
   Mehmet Keleş, güvenlik kameralarını devre dışı bırakan zanlının,  evinde yaptığı aramada, muhtelif markalarda 101 şişe alkollü içki ile 144 paket sigara ele geçirildiğini kaydetti.
   Keleş, zanlı aleyhindeki soruşturmasını tamamladığını belirterek, ülkede yasal bağı bulunmayan, çalışma izni iptal edilen zanlıyı cezaevine göndermesini istedi.
   Huzurundaki talebi değerlendiren Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler, zanlıyı, her ne şart altında olursa olsun 45 günü geçmeyen bir süre cezaevine gönderdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104