banner6

Yasemi Öztürk: Erhürman önerdiği komiteyi anlamsız buldu

banner37

UBP'li Yasemi Öztürk, “Devletin de tasarrufu söz konusu… Birçok kalemden kesintiler yapılacak. Daha fazla olabilir miydi? Bu konuşulur tartışılır… Gelirsiniz komiteye ve söylersiniz. Doğru düzgün tartışılmadan basın açıklaması yaparsanız anlamlı olmaz.” İfadelerini kullandı.

Yasemi Öztürk: Erhürman önerdiği komiteyi anlamsız buldu
banner90
banner99

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Yasemi Öztürk, Tufan Erhürman’nın önerisi ile kurulan komite hakkında yine kendisinin komiteyi anlamsız bulmasını yadırgadığını söyledi.

Öztürk, “Devletin de tasarrufu söz konusu… Birçok kalemden kesintiler yapılacak. Daha fazla olabilir miYdi? Bu konuşulur tartışılır… Gelirsiniz komiteye ve söylersiniz. Doğru düzgün tartışılmadan basın açıklaması yaparsanız anlamlı olmaz.” İfadelerini kullandı.

Katıldığı tv programında konuşan UBP Milletvekili Yasemi Öztürk, konu hakkında şöyle dedi;

“Bu komite Tufan Erhürman’ın önerisiyle kuruldu ama sonra basın açıklamasında anlamsız bir komite olduğunu söyledi. Oybirliği ile geçen bir komite… Bunu yaptıktan sonra anlamsız demek doğru bir yaklaşım değil…

Devletin de tasarrufu söz konusu… Birçok kalemden kesintiler yapılacak. Daha fazla olabilir miydi? Bu konuşulur tartışılır… Gelirsiniz komiteye ve söylersiniz. Doğru düzgün tartışılmadan basın açıklaması yaparsanız anlamlı olmaz...”

Erhürman, maaş kesintileriyle ilgili hazırlanan yasa önerisinde tasarruf olmadığını belirtmiş, CTP’nin Ad-Hoc Komite’den çekilme kararıyla ilgili açıklama yapmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104