banner6

Yaşlılar, güzel bir gün geçirdi

banner37

Lefke Avrupa Üniversitesi, bölgeye yönelik sosyal projeleriyle de takdir ediliyor. Üniversite yeni tesislerinde misafirlerini ağırladı

Yaşlılar, güzel bir gün geçirdi
banner151 banner143

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ), Gemikonağı’ndaki yeni tesisleri Eul Lounge’de yaşlılara yönelik yemek düzenledi.

LAÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen, Lefke ve Çevresi Öncü Kadınlar Derneği Başkanı Suziye Zafer ve dernek yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu yemeğe çok sayıda konuk katıldı.

Yükselen, “Üniversite olarak, bölgemizdeki vatandaşlarımızla elimizden geldiğince iç içe yürümeye gayret ediyoruz” dedi. Yükselen, yaşlılarla bir araya gelerek, üniversitenin gelişimi ve faaliyetleri hakkında güncel bilgi paylaşmanın kendisini mutlu ettiğini belirtti. Dernek Başkanı Suziye Zafer de, Rektör Yükselen’e derneğin düzenlemiş olduğu birçok etkinliğe katkı sağladıkları için teşekkür etti. Eul Lounge’in Gemikonağı ve Lefke’yi canlandıracağını ve herkese örnek olması gereken bir mekân olduğunu söyleyen Zafer, konuşmasının sonunda derneğe katkılarından ötürü Yükselen’e teşekkür belgesi takdim etti.

LAÜ’nün düzenlemiş olduğu yemekte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten yaşlılar, memnuniyetlerini şöyle dile getirdi:

Seher Öztürk: Arkadaşlarımızla hep birlikte çok güzel bir gün geçirdik. Bunun için Rektör Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen’e çok teşekkür ederiz. Diğer günlerimizin de böyle olmasını diliyoruz.

Cemile Boğaç: LAÜ’nün bizleri düşünerek bu tarz etkinlikler düzenlemesi bizi son derece mutlu etti.

Ayla Sabit: Etkinliğe gelmeyi başta istemiyordum, komşumun ısrarı üzerine katıldım. Çok güzel bir gün geçirdim, çok memnun oldum. LAÜ’ye çok teşekkürler.

Zalihe Kutret: Geçen yıl da bu etkinliğe katılmıştım, LAÜ’nün bizi düşünüp bu yıl tekrardan yemek organize etmesi örnek bir davranış oldu.

Hatice Sabrioğlu: Lefke Avrupa Üniversitesi yeni mekânlarında bizleri çok güzel ağırladı, teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 09:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104