banner6

YDP hükümeti göreve çağırdı

banner37

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkan Yardımcısı Bertan Zaroğlu, ülkenin en önemli üretim sektörlerinden olan hayvancılık, çiftçilik ve tarım sektörünün sorunlarının her geçen gün artarak büyüdüğünü belirterek, hükümeti göreve  çağırdı.

YDP hükümeti göreve çağırdı
banner151 banner143

Zaroğlu, partisi adına yaptığı yazılı açıklamada, yıllardır işbaşına gelen hükümetlerin erteleyerek, öteleyerek ve hasıraltı ederek yapısal hale gelen sorunları kronikleştirdiklerini ifade etti.

YDP olarak bu sektördeki sorunları ve çözümünü bildiklerini kaydeden Zaroğlu, özellikle kırsal kesimde geçimini sadece hayvancılıktan sağlayan küçük ve orta ölçekli hayvancıların sorunlarının bir an önce giderilmesi gerektiğine işaret etti.

UBP-DP hükümetinin birçok sorun gibi bu soruna da çözüm üretmekten çok uzak olduğunu savunan Zaroğlu, UBP -DP hükümetine “Ya bu kıstasa giren insanlarımızın var olan sorununu çözün, ya da oturmuş olduğunuz koltukları bir an önce terk edin” çağrısında bulundu.

Zaroğlu halka da seslendiği açıklamasında “En geç 2017 yılı ortalarında gerçekleştirileceğine inandığımız erken genel seçimde Yeniden Doğuş Partisi iktidar olacak ve halkımızın birikmiş önemli sorunlarına çare üretecektir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 14:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104