banner6

Yenierenköy'ü fırtına vurdu

banner37

Yenierenköy’de ilk yağmurla birlikte gelen fırtına, ağılların çatılarını söktü, ağaçları kırıp devirdi, bazı kümes hayvanlarını telef etti.

Yenierenköy'ü fırtına vurdu
banner99

Ayşe BULUT

Yenierenköy’de ilk yağmurla birlikte gelen fırtına zarara neden oldu.

Yenierenköy’de dün saat 14.30 sıralarında meydana gelen fırtına birçok zarar verdi. Bölgedeki bazı ağılların çatıları uçtu, ağaçlar kırılıp devrildi, kümes hayvanları telef oldu.

Tulga Sokak’ta bulunan Ozan Tulga’ya ait ağılının çatısını yerinden söken fırtına, hayvanların açıkta kalmasına neden oldu.

Ozan Tulga’nın ağılının üzerindeki 34 metrelik çatıyı yerinden söken fırtına çatıyı 500 metre ileriye attı. Ağılda bulunan kümes hayvanları da telef olan Ozan Tulga, zararının karşılanması için yetkililerden yardım istedi.

Karpaz Tütün Kooperatifi Kredi Şirketi Fabrikası’nın eskiden yemekhane olarak kullanılan binasının kapıları, fırtına nedeniyle çerçevesiyle birlikte söküldü.

Altan Erenköylü’nün evinin önündeki selvi ağacı da fırtınadan kırılarak ambar ve köpeklerin üzerine düştü. Köpekler yaralanmadı ancak büyük korku yaşadı.

banner134

Bölgedeki bazı garajların çatılarını da söken fırtına, çok sayıda ağacın dallarını kırdı, aynı şekilde birçok ağacı da yerinden sökerek devirdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88