Yol bitince, çile de bitecek

banner37

Girne – Alsancak - Lapta arasındaki güzergahta yol çalışmaları son hız devam ediyor. Vatandaşlar, Yavuz Çıkarma Plajı’nın önünde devam eden yol yapım çalışmalarının biran önce bitmesi ve yolun hizmete girmesini heyecanla bekliyor

Yol bitince,  çile de bitecek
banner90
banner8

Güren TİLKİ

   Girne - Alsancak - Lapta arasındaki güzergahta yol çalışmaları son hız devam ediyor. Yıllarca vatandaşların kullandığı bu güzergahta araba sürmek işkence haline dönerken, yolun bitmesi ile çile de son bulacak.

   Özellikle sabah okul ve işe gidiş saatleri ile öğleden sonra mesai çıkış saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğu vatandaşların sık sık isyan etmesine, çeşitli kazaların meydana gelmesine sebep oluyordu.

   Alsancak’ta Yavuz Çıkarma Plajı’nın bulunduğu anayolun ise yıllardır vatandaşlara yaşattığı çile artık son buluyor. Bunca yıldır bölge halkı ve güzergahı kullanan vatandaşların mağdur olmasına sebep olan ve birçok kazaya şahit olan yol şimdilerde genişletme çalışmaları ile gündemde.

   Yavuz Çıkarma Plajı’nın önünde temmuz ayından bu yana süren 1’inci etap yol yapım çalışmaları önlemler alınarak devam ederken, vatandaşlar heyecanla yolun hizmete girmesini ekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75