Yol içerisine uzanan demirler tehlike saçıyor

banner37

Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesinde Özker Özgür Caddesi üzerinde meydana gelen bir trafik kazası sırasında devrilen demir borular tehlike yaratıyor

Yol içerisine uzanan  demirler tehlike saçıyor
banner90
banner8

Doğan SAMER

   Lefkoşa’nın Küçük Kaymaklı bölgesinde, Özker Özgür Caddesi üzerinde cadde adının yazdığı tabelanın kopması ve tabelayı tutan demir boruların yol içerisine uzanması tehlikeye davetiye çıkarıyor.

banner134
   Bir trafik kazası sırasında darbe alarak devrilen demir borular, kaldırımdan yola sarkıyor. Yolu kullanan araçlar ise bu borulara çarpmamak için kaza tehlikesi geçiriyor.

   Geçtiğimiz günlerde bir otomobil sürücü, kontrolünü kaybettiği aracıyla kaldırıma çıkıp güzergahın Özker Özgür Caddesi olduğunu belirten tabelaya çarptı.

   Kazanın ardından günlerdir güzergahı kullanan otomobiller, yol içerisine kadar uzanan demirleri teğet geçerken, ne düşen tabela yerine takıldı, ne de yola sarkarak tehlike yaratan demir borular kaldırıldı.

   Bölge esnafı, günlerdir bu yolu kullanan araçların bu borular nedeniyle tehlike atlattıklarına şahit olduklarını belirterek, yetkililerin bir an önce buraya müdahale etmesini istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75