Yolcular Ercan'da kaldı, karantina yerleri ayarlanmamış

banner37

banner99

Covid-19 tedbirleri kapsamında Bakanlar Kurulu’nun almış olduğu kararlar çerçevesinde yurt dışından gelen yolcuların 7 gün karantinada kalacağı belirtilmesinin ardından ülkemize gelen yolcular karantina otellerinin hazır olmamasından dolayı Ercan’da mahsur kaldılar.

Ercan Havalimanı’ndaki görevliler gelen yolcuları karantina otellerine göndermek üzere otobüslere yönlendirse de karantina otellerinin olmamasından dolayı halk Ercan Havalimanı’nda ortada kaldı.

banner134

Yetkililere ulaşıp bilgi almaya çalışan görevliler ise yetkililerden hiçbir bilgi alamadıklarından şikayetçi.

Ercan Havalimanı’nda orta yerde ne yapacağını bilkmez durumda kalan yoılcular, yaşadıkları bu duruma isyan ederek ‘sabahın 3’ünden beridir burada bekliyoruz ne arayan var, ne soran var, çocuklarımız arabaların arka bagajlarında uyudu ve hala tek bir yetkiliye ulaşıp ta bizleri nereye götüreceklerine karar veremediler’ diyerek isyan ettiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 09:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi iskele
Remzi iskele - 2 hafta Önce

tek kelime ile REZİLLİK.

Harun Ulukuş
Harun Ulukuş - 2 hafta Önce

Öyle pilansız programsız biz yaptık oldu diye karar alınca öyle olur. Normal. Yazık insanlara, madem yapamaycan karantina ne alırsın uçağı. Madem yapacan baştan adam gibi yap da gelmeyen gelmesin.

hamza mula
hamza mula - 2 hafta Önce

cagar mercedes getirdi onabakin burakinvurusu

Ecem
Ecem - 2 hafta Önce

Üniversiteleri açacak mısınız hala

y a
y a - 2 hafta Önce

iiiii

Rmzn
Rmzn - 2 hafta Önce

Elimde gelecek olan binlerce öğrencinin vay haline
Okulları acipta dünyaya rezil olmayın bari enazindan birinci dönem açmayın aileler korku içinde gönderecek cocuklarini

Demet
Demet - 3 gün Önce

Türkiye de çoçuklar sizin yüzünüzden 4 5 kere pcr testi yaptırdılar 4 5 kere uçak bileti almak zorunda kaldılar onuda bırakın hadi Kıbrıs a geldiler bu rezil koşullarda bu pandemide yazık değilmi bu çocuklarımıza sizin yüzünüzden bu kadar öğrenci hastalandı zaten yeterli hastane yok kim verecek bunun hesabıni açmayın şu okulları yapın bu senede uzaktan eğitim

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75